Looking for a large quantity of 1200410L1? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 1200410L1 |
| Brand Name | Adtran |
| Product Type | CSU/DSU |
| Technical Information | |
| Encoding Method | HDB3 |
| Interfaces/Ports | |
| Serial V.35 Interface | Yes |
| Serial Port | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 9" |
| Weight (Approximate) | 2 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 1200410L1. Or Request a Quote below: