Looking for a large quantity of APBL01FSB? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | APBL01FSB |
| Brand Name | Aluratek |
| Product Type | Power Bank |
| Physical Characteristics | |
| Color | Sky Blue |
| Height | 3.1" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.3" |
| Weight (Approximate) | 1 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
iPhone iPad iPod Smartphone Tablet PC e-book Reader |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no APBL01FSB. Or Request a Quote below: