Looking for a large quantity of AR7723? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | AR7723 |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| Product Type | Cable Guide |
| Product Information | |
| Cable Manager Type | Cable Manager |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Rack Height | 48U |
| Height | 80.5" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 4.2" |
| Weight (Approximate) | 5.51 lb |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
REACH RoHS |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no AR7723. Or Request a Quote below: