Looking for a large quantity of SBPAR10K20H-WP? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | SBPAR10K20H-WP |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| Product Type | Bypass Panel |
| Power Description | |
| Load Capacity | 20 kVA |
| Output Voltage | 400 V AC |
| Current | 182.40 A |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Wall-mountable |
| Height | 46.2" |
| Width | 22" |
| Depth | 8.5" |
| Weight (Approximate) | 105.82 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no SBPAR10K20H-WP. Or Request a Quote below: