Looking for a large quantity of P10U-CN? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | P10U-CN |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| Product Type | Surge Suppressor/Protector |
| Technical Information | |
| Receptacles | 11 x AC Power |
| Power Description | |
| Input Voltage | 220 V AC |
| Surge Energy Rating | 600 J |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 14.7" |
| Weight (Approximate) | 1.21 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no P10U-CN. Or Request a Quote below: