Looking for a large quantity of 90XB02FN-BSL000? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 90XB02FN-BSL000 |
| Brand Name | Asus |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Flip |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Exterior Material |
MicroFiber Polyurethane Polycarbonate Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Durability |
Scratch Resistant Interior Dent Resistant Interior Bump Resistant Interior |
| Height | 10.4" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 0.3" |
| Weight (Approximate) | 4.27 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Notebook Stylus Earphone |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 90XB02FN-BSL000. Or Request a Quote below: