Looking for a large quantity of 90XB001P-BSL0F0? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 90XB001P-BSL0F0 |
| Brand Name | Asus |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Sleeve |
| Maximum Screen Size Supported | 10" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Exterior Material | Polyurethane Leather |
| Height | 7.7" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 0.6" |
| Weight (Approximate) | 8.96 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Tablet iPad mini Accessories Pen Memory Card |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 90XB001P-BSL0F0. Or Request a Quote below: