Looking for a large quantity of 90XB015P-BSL1J0? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 90XB015P-BSL1J0 |
| Brand Name | Asus |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Maximum Screen Size Supported | 7" |
| Physical Characteristics | |
| Color |
Silver Transparent |
| Exterior Material |
Polycarbonate Polyurethane |
| Durability |
Knock Resistant Interior Scratch Resistant Interior |
| Height | 7.6" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 0.6" |
| Weight (Approximate) | 3.88 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 90XB015P-BSL1J0. Or Request a Quote below: