Looking for a large quantity of 90MP0081-B0UA00? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 90MP0081-B0UA00 |
| Brand Name | ROG |
| Product Type | Mouse |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Cable |
| Movement Detection | Optical |
| Movement Resolution | 6400 dpi |
| Number of Total Buttons | 6 |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| Printed Design/Pattern/Texture | ROG Logo |
| Interfaces/Ports | |
| Pointing Device Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
| Color | Gray |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 5" |
| Weight (Approximate) | 4.09 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 90MP0081-B0UA00. Or Request a Quote below: