Looking for a large quantity of AF2GUDI? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | AF2GUDI |
| Brand Name | Atp |
| Product Type | microSD |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 2 GB |
| Physical Characteristics | |
| Width | 0.4" |
| Thickness | 39.4 mil |
| Length | 0.6" |
| Weight (Approximate) | 0.01 oz |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
RoHS WEEE |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no AF2GUDI. Or Request a Quote below: