Looking for a large quantity of 0B47455-AX? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 0B47455-AX |
| Brand Name | Axiom |
| Product Type | AC Adapter |
| Technical Information | |
| Device Supported | Notebook |
| Power Description | |
| Maximum Output Power | 65 W |
| Physical Characteristics | |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.1" |
| Weight (Approximate) | 14.14 oz |
| Miscellaneous | |
| Compatible to OEM Part Number | 0B47455 |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 0B47455-AX. Or Request a Quote below: