Looking for a large quantity of F5L153TTC00? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F5L153TTC00 |
| Brand Name | Belkin |
| Product Type | Keyboard/Cover Case |
| Product Information | |
| Style | Folio |
| Physical Characteristics | |
| Color |
Black Silver |
| Exterior Material | Anodized Aluminum |
| Durability |
Scratch Resistant Damage Resistant |
| Height | 5.5" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 0.6" |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | iPad mini |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F5L153TTC00. Or Request a Quote below: