Looking for a large quantity of F7N001BTC00? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F7N001btC00 |
| Brand Name | Belkin |
| Product Type | Carrying Case |
| Physical Characteristics | |
| Color | Blacktop |
| Durability |
Drop Resistant Shock Absorbing Impact Resistant |
| Height | 1" |
| Width | 7.3" |
| Weight (Approximate) | 1.05 lb |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | iPad Air |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F7N001BTC00. Or Request a Quote below: