Looking for a large quantity of B2A076-C00? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | B2A076-C00 |
| Brand Name | Belkin |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Sleeve |
| Carrying Options |
Shoulder Strap Handle |
| Maximum Screen Size Supported | 14" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Durability |
Shock Absorbing Damage Resistant Interior Drop Resistant Interior Tear Resistant Wear Resistant |
| Height | 9.5" |
| Width | 7.1" |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Notebook |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no B2A076-C00. Or Request a Quote below: