Looking for a large quantity of F7P306TTC03? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F7P306TTC03 |
| Brand Name | Belkin |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Sleeve |
| Physical Characteristics | |
| Color | Navy |
| Exterior Material | Neoprene |
| Durability |
Scratch Resistant Interior Damage Resistant Interior |
| Height | 8.9" |
| Width | 12.3" |
| Weight (Approximate) | 5 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F7P306TTC03. Or Request a Quote below: