Looking for a large quantity of F5L091BT? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F5L091BT |
| Brand Name | Belkin |
| Product Type | Cooling Pad |
| Interfaces/Ports | |
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Height | 10.7" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 14.5" |
| Weight (Approximate) | 1.30 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F5L091BT. Or Request a Quote below: