Looking for a large quantity of F7N007TTC01? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F7N007TTC01 |
| Brand Name | Belkin |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Portfolio |
| Printed Design/Pattern/Texture | Quilted |
| Physical Characteristics | |
| Color | Cream |
| Exterior Material |
Thermoplastic Polyurethane (TPU) Polyurethane |
| Durability |
Bump Resistant Scuff Resistant Scratch Resistant |
| Height | 8.2" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 8.32 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | iPad mini |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F7N007TTC01. Or Request a Quote below: