Looking for a large quantity of F1DN102P? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F1DN102P |
| Brand Name | Belkin |
| Product Type | KVM Switchbox |
| Technical Information | |
| Number of Computers Supported | 2 |
| Number of Local Users Supported | 1 |
| Video | |
| Maximum Video Resolution | 3840 x 2160 |
| Interfaces/Ports | |
| PS/2 Port | Yes |
| USB | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| Number of PS/2 Ports | 2 |
| Number of USB Ports | 7 |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Desktop |
| Height | 6.4" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 17" |
| Weight (Approximate) | 3.90 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F1DN102P. Or Request a Quote below: