Looking for a large quantity of F1DS104UEA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F1DS104UEA |
| Brand Name | Belkin |
| Product Type | KVM Switchbox |
| Technical Information | |
| Number of Computers Supported | 4 |
| Number of Local Users Supported | 1 |
| Maximum Operating Distance | 15 ft |
| Video | |
| Maximum Video Resolution | 2048 x 1536 |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| Number of USB Ports | 10 |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Desktop |
| Height | 7.8" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 9.5" |
| Weight (Approximate) | 2 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F1DS104UEA. Or Request a Quote below: