Looking for a large quantity of BSQ600BGW? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | BSQ600bgW |
| Brand Name | Belkin |
| Product Type | Surge Suppressor/Protector |
| Technical Information | |
| Receptacles | 6 |
| Power Description | |
| Surge Energy Rating | 900 J |
| Physical Characteristics | |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 7.8" |
| Weight (Approximate) | 3.52 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no BSQ600BGW. Or Request a Quote below: