Looking for a large quantity of LHC200A-RACK? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | LHC200A-RACK |
| Brand Name | Black Box |
| Product Type | Rack Cabinet |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 3.4" |
| Width | 19" |
| Depth | 14.1" |
| Rack Height | 2U |
| Weight (Approximate) | 17.60 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no LHC200A-RACK. Or Request a Quote below: