Looking for a large quantity of PA-FFC-600HLC? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | PA-FFC-600HLC |
| Brand Name | Brother |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Carrying Options | Handle |
| Physical Characteristics | |
| Height | 12.7" |
| Width | 16.1" |
| Depth | 2.7" |
| Weight (Approximate) | 2.20 lb |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Pager Printer Battery |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no PA-FFC-600HLC. Or Request a Quote below: