Looking for a large quantity of F-FREEDOM-BK? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | F-FREEDOM-BK |
| Brand Name | Brunton |
| Product Type | Power Bank |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Height | 0.8" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.5" |
| Weight (Approximate) | 6.60 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Task Light Headlamp |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no F-FREEDOM-BK. Or Request a Quote below: