Looking for a large quantity of 9139A002? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 9139A002 |
| Brand Name | Canon |
| Product Type | Battery Charger |
| Technical Information | |
| AC Plug | Yes |
| Power Description | |
| Input Voltage |
110 V AC 220 V AC |
| Output Voltage | 8.4 V DC |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.6" |
| Weight (Approximate) | 4 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 9139A002. Or Request a Quote below: