Looking for a large quantity of 4605B002AB? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 4605B002AB |
| Brand Name | Canon |
| Product Type | Sheetfed Scanner |
| Technical Information | |
| Large Format | No |
| Optical Resolution | 1200 dpi |
| Scan Color | Grayscale |
| Grayscale Depth | 8-bit |
| Maximum Mono Scan Speed (ppm) | 190 |
| Media Size |
4.20" x 9.60" Custom Size |
| ADF Capacity | 250 Sheets |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 8.4" |
| Width | 18.7" |
| Depth | 10.7" |
| Weight (Approximate) | 18.50 lb |
| Miscellaneous | |
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
ENERGY STAR WEEE RoHS |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 4605B002AB. Or Request a Quote below: