Looking for a large quantity of 9623B010AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 9623B010AA |
| Brand Name | Canon |
| Product Type | Flatbed Scanner |
| Technical Information | |
| Large Format | No |
| Optical Resolution | 4800 dpi |
| Scan Color | Color |
| Color Depth | 48-bit |
| Grayscale Depth | 16-bit |
| Maximum Color Scan Speed (sec) | 10 |
| Media Size |
Letter 8.50" x 11" 8.50" x 11.70" A4 8.30" x 11.70" |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.6" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 14.4" |
| Weight (Approximate) | 3.40 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 9623B010AA. Or Request a Quote below: