Looking for a large quantity of FSG-1073MOREL? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | FSG-1073MOREL |
| Brand Name | Case Logic |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Maximum Screen Size Supported | 7" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Morel |
| Exterior Material |
Polycarbonate Polyester |
| Height | 7.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 0.8" |
| Weight (Approximate) | 3.84 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no FSG-1073MOREL. Or Request a Quote below: