Looking for a large quantity of 15454-M-TSCE-K9? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 15454-M-TSCE-K9 |
| Brand Name | Cisco |
| Product Type | Processing Module |
| Technical Information | |
| Application/Usage | Data Networking |
| Interfaces/Ports | |
| Interfaces/Ports Details |
1 x RJ-45 10Base-T Network Management 1 x RS-232 Serial Management |
| Physical Characteristics | |
| Height | 12.7" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 9" |
| Weight (Approximate) | 2.05 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 15454-M-TSCE-K9. Or Request a Quote below: