Looking for a large quantity of ASR-9010-AC-V2? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | ASR-9010-AC-V2 |
| Brand Name | Cisco |
| Product Type | Router Chassis |
| I/O Expansions | |
| Number of Total Expansion Slots | 10 |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 36.8" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 31.5" |
| Weight (Approximate) | 191 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no ASR-9010-AC-V2. Or Request a Quote below: