Looking for a large quantity of PVDM4-32? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | PVDM4-32 |
| Brand Name | Cisco |
| Product Type | Voice Module |
| Technical Information | |
| Application/Usage | Voice |
| Physical Characteristics | |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.6" |
| Weight (Approximate) | 1.28 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no PVDM4-32. Or Request a Quote below: