Looking for a large quantity of VWIC3-1MFT-T1/E1? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | VWIC3-1MFT-T1/E1 |
| Brand Name | Cisco |
| Product Type | WAN Module |
| Technical Information | |
| Application/Usage |
Voice Wide Area Network |
| Interfaces/Ports | |
| Interfaces/Ports Details | 1 x T1/E1 Network WAN |
| Media & Performance | |
| Network Technology |
T1 E1 |
| Physical Characteristics | |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 4.7" |
| Weight (Approximate) | 2.88 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no VWIC3-1MFT-T1/E1. Or Request a Quote below: