Looking for a large quantity of RV325-K9-NA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | RV325-K9-NA |
| Brand Name | Cisco |
| Product Type | Router |
| Interfaces/Ports | |
| Total Number of Ports | 16 |
| Powerline | No |
| Network & Communication | |
| Network Technology | 10/100/1000Base-T |
| Ethernet Technology | Gigabit Ethernet |
| Power Description | |
| PoE (RJ-45) Port | No |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor |
Desktop Wall Mountable |
| Height | 7" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 1.8" |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no RV325-K9-NA. Or Request a Quote below: