Looking for a large quantity of C30707800? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | C30707800 |
| Brand Name | Codi |
| Product Type | Carrying Case |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Exterior Material | Polyurethane |
| Durability |
Scratch Resistant Interior Wear Resistant Interior |
| Height | 9.5" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 0.4" |
| Weight (Approximate) | 8.40 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | iPad Air |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no C30707800. Or Request a Quote below: