Looking for a large quantity of 98752-9? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 98752-9 |
| Brand Name | Comtrol |
| Product Type | Device Server |
| Media & Performance | |
| Media Type Supported | Twisted Pair |
| Network & Communication | |
| Ethernet Technology | Fast Ethernet |
| Network Standard | 10/100Base-TX |
| Interfaces/Ports | |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Number of Network (RJ-45) Ports | 2 |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.8" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 10.8" |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 98752-9. Or Request a Quote below: