Looking for a large quantity of CMFVG-32GB-NA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | CMFVG-32GB-NA |
| Brand Name | Corsair |
| Product Type | Flash Drive |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 32 GB |
| Interfaces/Ports | |
| Host Interface |
USB 3.0 Micro USB |
| Physical Characteristics | |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.5" |
| Length | 1.5" |
| Weight (Approximate) | 0.11 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no CMFVG-32GB-NA. Or Request a Quote below: