Looking for a large quantity of DSP-W215? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | DSP-W215 |
| Brand Name | D-Link |
| Product Type | Power Plug |
| Technical Information | |
| Virtual Assistant Supported | Alexa |
| Power Description | |
| Voltage Rating | 120 V AC |
| Physical Characteristics | |
| Height | 3.5" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 1.4" |
| Weight (Approximate) | 4.41 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no DSP-W215. Or Request a Quote below: