Looking for a large quantity of 462-3613? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 462-3613 |
| Brand Name | Dell |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Maximum Screen Size Supported | 11" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Exterior Material | Polycarbonate |
| Durability |
Dust Proof Scratch Proof Shock Proof |
| Height | 12.5" |
| Width | 9" |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 462-3613. Or Request a Quote below: