Looking for a large quantity of X3758? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | X3758 |
| Brand Name | Dell |
| Product Type | Flat CRT Monitor |
| Technical Information | |
| Screen Size | 19" |
| Screen Mode | UXGA |
| Video | |
| Maximum Resolution | 1600 x 1200 |
| Interfaces/Ports | |
| VGA | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Color | Midnight Gray |
| Height | 17.7" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 18.3" |
| Weight (Approximate) | 46.20 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no X3758. Or Request a Quote below: