Looking for a large quantity of 0Y012C? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| Model | |
| Manufacturer | Dell |
| Manufacturer Part # | 0Y012C |
| Performance | |
| Product Type | Laptop System Board |
| Supported CPU(s) | Intel Core2 Extreme Mobile Processor |
| Clock Speed (Maximum) | 2.8 GHz |
| FSB Speed (Maximum) | 800 MHz |
| Supported Memory Standard(s) | PC2-5300 (DDR2-667) |
| Maximum Installed Memory | 8 GB |
| Storage Controller | Serial-ATA |
| Other Information | |
| Additional Information | Compatibility: |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 0Y012C. Or Request a Quote below: