Looking for a large quantity of 430-3113? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 430-3113 |
| Brand Name | Dell |
| Product Type | Port Replicator |
| Interfaces/Ports | |
| Audio Line In | Yes |
| Total Number of USB Ports | 5 |
| Network (RJ-45) | Yes |
| eSATA | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 2.8" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 7.1" |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 430-3113. Or Request a Quote below: