Looking for a large quantity of GH074? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | GH074 |
| Brand Name | Dell |
| Product Type | Port Replicator |
| Interfaces/Ports | |
| Audio Line Out | Yes |
| Total Number of USB Ports | 4 |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Serial | Yes |
| PS/2 Port | Yes |
| Parallel Port | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 10.9" |
| Weight (Approximate) | 1.20 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no GH074. Or Request a Quote below: