Looking for a large quantity of 331-9653? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 331-9653 |
| Brand Name | Dell |
| Product Type | Keyboard |
| Keyboard/Keypad | |
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Cable |
| Hot Keys |
Volume Control Back My Computer Sleep Play/Pause Browser Forward Media Player Calculator Mute Zoom In Zoom Out |
| Keys Layout | QWERTY |
| Interfaces/Ports | |
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
| Color |
Black Signature Silver |
| Keyboard/Keypad Height | 1" |
| Keyboard/Keypad Width | 17.60" |
| Keyboard/Keypad Depth | 5.90" |
| Weight (Approximate) | 1.30 lb |
| Miscellaneous | |
| Device Supported |
Workstation Desktop Computer Notebook |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 331-9653. Or Request a Quote below: