Looking for a large quantity of 580-ADIZ? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 580-ADIZ |
| Brand Name | Dell |
| Product Type | Keyboard |
| Keyboard/Keypad | |
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Docking |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Type | TouchPad |
| Interfaces/Ports | |
| Keyboard/Keypad Host Interface | Docking Port |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Keyboard/Keypad Height | 0.40" |
| Keyboard/Keypad Width | 10.40" |
| Keyboard/Keypad Depth | 6.90" |
| Weight (Approximate) | 1.38 lb |
| Miscellaneous | |
| Device Supported |
Tablet Notebook |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 580-ADIZ. Or Request a Quote below: