Looking for a large quantity of DKMMLED185-G01? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | DKMMLED185-G01 |
| Brand Name | Dell |
| Product Type | Rack Mount LCD |
| Display & Graphics | |
| Screen Size | 18.5" |
| Display Screen Type | LED |
| Input Devices | |
| Keyboard | Yes |
| Pointing Device Type | TouchPad |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| VGA | Yes |
| Number of USB Ports | 2 |
| Number of VGA Ports | 1 |
| Power Description | |
| Input Voltage |
120 V AC 230 V AC |
| Physical Characteristics | |
| Rack Height | 1U |
| Height | 1.8" |
| Width | 17.4" |
| Depth | 20.6" |
| Weight (Approximate) | 2.84 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no DKMMLED185-G01. Or Request a Quote below: