Looking for a large quantity of 469-4227? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 469-4227 |
| Brand Name | Dell-IMSourcing |
| Product Type | Mouse |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
| Movement Resolution | 1000 dpi |
| Number of Total Buttons | 6 |
| Scroller Type | Tilt Wheel |
| Ergonomic Fit | Symmetrical |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 3.9" |
| Weight (Approximate) | 3.70 oz |
| Miscellaneous | |
| Device Supported |
Tablet Notebook |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 469-4227. Or Request a Quote below: