Looking for a large quantity of 311-4393? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 311-4393 |
| Brand Name | Dell |
| Product Type | RAM Module |
| Technical Information | |
| Memory Size | 4 GB |
| Memory Technology | DDR2 SDRAM |
| Number of Modules | 2 x 2 GB |
| Memory Speed | 400 MHz |
| Memory Standard | DDR2-400/PC2-3200 |
| Physical Characteristics | |
| Number of Pins | 240-pin |
| Form Factor | DIMM |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 311-4393. Or Request a Quote below: