Looking for a large quantity of N2CTN? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | N2CTN |
| Brand Name | Dell |
| Product Type | Mouse |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
| Movement Detection | Infrared |
| Movement Resolution | 1000 dpi |
| Number of Total Buttons | 3 |
| Scroller Type | Touch Scroll |
| Physical Characteristics | |
| Color |
Black Dark Fog |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 4.6" |
| Weight (Approximate) | 2.68 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no N2CTN. Or Request a Quote below: