Looking for a large quantity of JW494? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | JW494 |
| Brand Name | Dell |
| Product Type | Radio Modem |
| Physical Characteristics | |
| Height | 2" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight (Approximate) | 5 oz |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
RoHS WEEE |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no JW494. Or Request a Quote below: