Looking for a large quantity of B11B223201? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | B11B223201 |
| Brand Name | Epson |
| Product Type | Flatbed Scanner |
| Technical Information | |
| Large Format | No |
| Optical Resolution | 6400 dpi |
| Scan Color | Color |
| Color Depth | 48-bit |
| Grayscale Depth | 16-bit |
| Media Size |
Photo 4" x 6" 8" x 10" 4" x 5" 2.36" x 7.87" 8.50" x 11.70" 5.90" x 9.74" |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 6" |
| Width | 19.8" |
| Depth | 12.1" |
| Weight (Approximate) | 14.60 lb |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no B11B223201. Or Request a Quote below: