Looking for a large quantity of 97-898? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 97-898 |
| Brand Name | Ergotron |
| Product Type | Keyboard Tray |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Material | Phenolic |
| Height | 0.3" |
| Width | 27" |
| Depth | 11" |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 97-898. Or Request a Quote below: